Čiužinys Delight

AirLine Channel

Metzeler vokiečių gamintojo čiužiniaiDelight - čiužinys su AIR-Channels sistema

Metzeler gamintojo Delight čiužinys su puikiai kūno kontūrus atkartojančia poliuretaninių AIR-Channels spyruoklių sistema, patogiomis Rubex® Nawaro DuoCell putų poliuretano perdangomis.

Delight čiužiniai

Air-Channels atraminė sistema su tobulai subalansuota oro cirkuliacija. Skersai ir išilgai profiliuotas paviršius iš Rubex® Nawaro DuoCell poliuretano. Multizonininė komforto sistema idealiam prisitaikymui nuo galvos iki kojų. Sutvirtintos čiužinio kraštinės – patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.

Užvalkalo audinys su Tencel® pluoštu, turintis išskirtinių privalumų: švelnus kaip šilkas, vėsinantis kaip linas, šildantis kaip vilna, drėgmę sutraukiantis kaip medvilnė. Užvalkalo audinio sudėtis: 66 % bazinis poliesterio pluoštas, 34 % tencelis. Užvalkalas daigstytas su 20 mm Hypersoft poliuretano, kuris čiužinio paviršiui suteikia išskirtinį švelnaus prigludimo pojūtį, tiksliai atkartoja spaudimą, yra tamprus ir neplyštantis. Užvalkalas skalbiamas iki 60 °C.

Branduolio aukštis: 18 cm

Bendras čiužinio aukštis: apie 22 cm

Galimi kietumai:

H1, H2, H3, H4, H5

Čiužinys gaminamas viengulių ir dvigulių išmatavimų, galimi ir įvairūs nestandartiniai išmatavimai.

Delight čiužiniui suteikiama:

  • Dalinė 10 metų garantija čiužinio branduoliui (15 metų dalinė garantija suteikiama įsigijus visą Metzeler miego sistemą "pagalvė+čiužinys+grotelės");
  • 2 metų garantija čiužinio išoriniam užvalkalui.

Air-Channels miego sistema, tobulai subalansuoja čiužinio vėdinimą, suteikia ergonomiškai prisitaikančią atramą. Metzeler AirLine miego sistemą sudarytą iš čiužinio, lovos grotelių ir pagalvės, išbandė ir rekomenduoja "Aktion Gesunder Rücken e.V." - AGR. www.agr-ev.de

Rubex® Nawaro - putų poliuretanas gaminamas naudojant atsinaujinančias žaliavas (šiuo atveju saulėgražų aliejų) ir vandenį.


Pradžia > Čiužiniai > Metzeler čiužiniai > Čiužinys Delight

Oficialūs prekių ženklų
atstovai Lietuvoje

FEY - since 1926
Metzeler

Kontaktai

+370 37 200 197 R. Kalantos g. 76 C,  LT-52365,  Kaunas