Čiužinys Sense

AirLine Channel

Metzeler vokiečių gamintojo čiužiniaiSense - čiužinys su AIR-Channels sistema

Metzeler gamintojo čiužinys su išskirtinėmis poliuretaninėmis AIR-Channels spyruoklėmis, idealiai atkartojančiomis kūno kontūrus, pasižymi itin geromis oro laidumo ir ventiliacinėmis savybėmis.

Sense čiužinys

Air-Channels atraminė sistema su tobulai subalansuota oro cirkuliacija. Profiliuotas „Noppen“ paviršius iš Rubex® Nawaro DuoCell poliuretano. Multizonininė komforto sistema idealiam prisitaikymui nuo galvos iki kojų. Sutvirtintos čiužinio kraštinės – patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.

Užvalkalas su Tencel® pluoštu, turintis išskirtini privalumų: švelnus kaip šilkas, vėsinantis kaip linas, šildantis kaip vilna, drėgmę sutraukiantis kaip medvilnė. Užvalkalo sudėtis: 63 % bazinis poliesterio pluoštas, 34 % tencelis, 3 % elastanas. Skalbiamas iki 60 °C.

Branduolio aukštis: 18 cm

Bendras čiužinio aukštis: apie 19 cm

Galimi kietumai:

H2 -minkštas čiužinys

H3 - vidutinio kietumo čiužinys

H4 - kietas čiužinys

Čiužinys gaminamas viengulių ir dvigulių išmatavimų, galimi ir įvairūs nestandartiniai išmatavimai.

Dvigulius čiužinius (160x200, 180x200, 200x200) galima komplektuoti su skirtingo kietumo atraminiais branduoliais, taip išgaunant vadinamąjį Jis-ir-Ji čiužinio variantą. Rekomeduojama rinktis artimiausius pagal kietumo laipsnį branduolius, kaip pvz. H2+H3 arba H3+H4.

Sense čiužiniui suteikiama:

  • Dalinė 10 metų garantija čiužinio branduoliui;
  • 2 metų garantija čiužinio išoriniam užvalkalui.

Aktion Gesunder Rücken

Air-Channels miego sistema, tobulai subalansuoja čiužinio vėdinimą, suteikia ergonomiškai prisitaikančią atramą. Metzeler AirLine miego sistemą sudarytą iš čiužinio, lovos grotelių ir pagalvės, išbandė ir rekomenduoja "Aktion Gesunder Rücken e.V." - AGR. www.agr-ev.de

Rubex® Nawaro - putų poliuretanas gaminamas naudojant atsinaujinančias žaliavas (šiuo atveju saulėgražų aliejų) ir vandenį.


Pradžia > Čiužiniai > Metzeler čiužiniai > Čiužinys Sense

Oficialūs prekių ženklų
atstovai Lietuvoje

FEY - since 1926
Metzeler

Kontaktai

+370 37 200 197 R. Kalantos g. 76 C,  LT-52365,  Kaunas