Čiužinys Moving

AirLine Spring

Metzeler vokiečių gamintojo čiužiniaiMoving - čiužinys su FlexiZoneTM sistema

Metzeler gamintojo Moving čiužinys su modernia spyruoklių sistema, nuosekliai ir tolygiai prisitaikančia prie žmogaus kūno. Išorinis poliuretaninių komforto perdangų paviršius su specialiu užapvalintų kauburėlių profiliavimu, gerinančiu čiužinio prisitaikomumo ir ventiliacines savybes.

Moving čiužinys

Inovatyvi FlexiZoneTM kišeninių spyruoklių sistema selektyviai reaguoja į spaudimo taškus, optimliai atkartoja kūno kontūrus ir užtikrina anatomiškai taisyklingą atramą. Profiliuotas „Noppen“ paviršius iš Rubex® Nawaro DuoCell poliuretano. Multizonininė komforto sistema idealiam prisitaikymui nuo galvos iki kojų. Sutvirtintos čiužinio kraštinės – patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.

Modernus užvalkalas su Tencel® pluoštu, turintis išskirtinių privalumų: švelnus kaip šilkas, vėsinantis kaip linas, šildantis kaip vilna, drėgmę sutraukiantis kaip medvilnė. Užvalkalo sudėtis: 63 % bazinis poliesterio pluoštas, 34 % tencelis, 3 % elastanas. Skalbiamas iki 60 °C. Užvalkalas nedaigstytas, lengvai nusegamas užtrauktuku per visas keturias kraštines, patogus skalbti ir namų sąlygomis, nes telpa į įvairių dydžių skalbimo mašinų būgnus.

Branduolio aukštis: 18 cm

Bendras čiužinio aukštis: apie 20 cm

Galimi kietumai:

H2, H3, H4

Čiužinys gaminamas viengulių ir dvigulių išmatavimų, galimi ir įvairūs nestandartiniai išmatavimai.

Moving čiužiniui suteikiama:

  • Dalinė 10 metų garantija čiužinio branduoliui;
  • 2 metų garantija čiužinio išoriniam užvalkalui.

 AirLine Spring čiužiniai ir BLUE LOGIC grotelės-atrama sertifikuota IGR. Daugiau informacijos: www.igr-ev.de

Unikalios FlexiZoneTM spyruoklės užtikrina sklandesnį ir patogesnį perėjimą iš vienos anatominės zonos į kitą. Zonų kietumas išgaunamas naudojant skirtingą spyruoklės įtempimą, o ne skirtingo storio spyruoklės vielą.

Rubex® Nawaro - putų poliuretanas gaminamas naudojant atsinaujinančias žaliavas (šiuo atveju saulėgražų aliejų) ir vandenį.


Pradžia > Čiužiniai > Metzeler čiužiniai > Čiužinys Moving

Oficialūs prekių ženklų
atstovai Lietuvoje

FEY - since 1926
Metzeler

Kontaktai

+370 37 200 197 R. Kalantos g. 76 C,  LT-52365,  Kaunas