Čiužinys Motion-N

AirLine Spring

Metzeler vokiečių gamintojo čiužiniaiMotion-N - čiužinys su FlexiZoneTM sistema

Universalus Metzeler gamintojo Motion-N čiužinys su modernia spyruoklių sistema, nuosekliai ir tolygiai prisitaikančia prie žmogaus kūno. Rubex® Nawaro DuoCell putų poliuretano komforto perdangos, paviršiuose profiliuotos atkartojant anatomines zonas, o vidinėje pusėje su specialiais, čiužinio ventiliacines savybes gerinančiais oro kanalais.

Motion-N čiužinys

FlexiZoneTM spyruoklių sistema selektyviai reaguoja į spaudimo taškus, optimliai atkartoja kūno kontūrus ir užtikrina anatomiškai taisyklingą atramą. Hypersoft poliuretanas – tiksliai atkartoja spaudimą, išlaikantis formą, tamprus ir neplyštantis. Skersai ir išilgai profiliuotas paviršius iš Rubex® Nawaro DuoCell poliuretano. Multizonininė komforto sistema idealiam prisitaikymui nuo galvos iki kojų. Sutvirtintos čiužinio kraštinės – patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.

Užvalkalas su Tencel® pluoštu, apjungtas su puriu, orui ir drėgmei laidžiu pluoštu. Užvalkalo sudėtis: 66 % bazinis poliesterio pluoštas, 34 % tencelis. Skalbiamas iki 60 °C.

Branduolio aukštis: 26 cm

Bendras čiužinio aukštis: apie 28 cm

Galimi kietumai:

H2, H3, H4, H5

Čiužinys gaminamas viengulių ir dvigulių išmatavimų, galimi ir įvairūs nestandartiniai išmatavimai.

Motion-N čiužiniui suteikiama:

  • Dalinė 10 metų garantija čiužinio branduoliui (15 metų dalinė garantija suteikiama įsigijus visą Metzeler miego sistemą "pagalvė+čiužinys+grotelės");
  • 2 metų garantija čiužinio išoriniam užvalkalui.

AirLine Spring čiužiniai ir BLUE LOGIC grotelės-atrama sertifikuota IGR. Daugiau informacijos: www.igr-ev.de

Unikalios FlexiZoneTM spyruoklės užtikrina sklandesnį ir patogesnį perėjimą iš vienos anatominės zonos į kitą. Zonų kietumas išgaunamas naudojant skirtingą spyruoklės įtempimą, o ne skirtingo storio spyruoklės vielą.

Rubex® Nawaro - putų poliuretanas gaminamas naudojant atsinaujinančias žaliavas (šiuo atveju saulėgražų aliejų) ir vandenį.


Pradžia > Čiužiniai > Metzeler čiužiniai > Čiužinys Motion-N

Oficialūs prekių ženklų
atstovai Lietuvoje

FEY - since 1926
Metzeler

Kontaktai

+370 37 200 197 R. Kalantos g. 76 C,  LT-52365,  Kaunas