Čiužinys Flair

AirLine Spring

Metzeler vokiečių gamintojo čiužiniaiFlair - čiužinys su FlexiZoneTM sistema

Metzeler gamintojo Flair čiužinys su modernia spyruoklių sistema, nuosekliai ir tolygiai prisitaikančia prie žmogaus kūno ir natūraliu lateksu, pasižyminčiu išskirtiniu patogumu ir ilgaamžiškumu.

Flair čiužinys

FlexiZoneTM spyruoklių sistema selektyviai reaguoja į spaudimo taškus, optimliai atkartoja kūno kontūrus ir užtikrina anatomiškai taisyklingą atramą. Hypersoft poliuretanas – tiksliai atkartoja spaudimą, išlaikantis formą, tamprus ir neplyštantis. Multizonininė komforto sistema idealiam prisitaikymui nuo galvos iki kojų. Sutvirtintos čiužinio kraštinės – patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.

100 % natūralaus latekso natural Vita Talalay® medžiaga.

Užvalkalas su Tencel® pluoštu, turintis išskirtinių privalumų: švelnus kaip šilkas, vėsinantis kaip linas, šildantis kaip vilna, drėgmę sutraukiantis kaip medvilnė. Užvalkalo sudėtis: 63 % bazinis poliesterio pluoštas, 34 % tencelis, 3 % elastanas. Skalbiamas iki 60 °C.

Branduolio aukštis: 26 cm

Bendras čiužinio aukštis: apie 27 cm

Galimi kietumai:

H2, H3

Čiužinys gaminamas viengulių ir dvigulių išmatavimų, galimi ir įvairūs nestandartiniai išmatavimai.

Flair čiužiniui suteikiama:

  • Dalinė 10 metų garantija čiužinio branduoliui (15 metų dalinė garantija suteikiama įsigijus visą Metzeler miego sistemą "pagalvė+čiužinys+grotelės");
  • 2 metų garantija čiužinio išoriniam užvalkalui.

AirLine Spring čiužiniai ir BLUE LOGIC grotelės-atrama sertifikuota IGR. Daugiau informacijos: www.igr-ev.de

Unikalios FlexiZoneTM spyruoklės užtikrina sklandesnį ir patogesnį perėjimą iš vienos anatominės zonos į kitą. Zonų kietumas išgaunamas naudojant skirtingą spyruoklės įtempimą, o ne skirtingo storio spyruoklės vielą.


Pradžia > Čiužiniai > Metzeler čiužiniai > Čiužinys Flair

Oficialūs prekių ženklų
atstovai Lietuvoje

FEY - since 1926
Metzeler

Kontaktai

+370 37 200 197 R. Kalantos g. 76 C,  LT-52365,  Kaunas